STRATER ÇEVİRİ MERKEZİ
Ara:

Çeviri

Yapay zekâ tabanlı otomatik çeviri sistemimizin kullanıldığı ve akabinde nitelikli ve alanında uzman çevirmenlerimizin yaptıkları kontrol ve düzeltme faaliyetlerinin gerçekleştirildiği, çeşitli uzmanlık alanlarını kapsayan çok dilli bir çeviri hizmeti sunuyoruz.

Çeviri sürecinde, müşterinin faaliyet konusuna uygun dokümanlardan faydalanılarak hazırlanmış yapay zekâ algoritmaları kullanılmaktadır. Her müşteriye, her bir dil çifti için ayrı motor oluşturulmaktadır. Bu dokümanlar müşterinin önceden çevirisi yapılmış iki dilli dokümanlar olabileceği gibi, müşterinin sahip olduğu tek dilli dokümanlar da kullanılabilmektedir. Böylece müşterinin tercih ettiği kurumsal dil muhafaza edilebilmektedir. Müşterilerimizin doküman paylaşmayı kabul etmediği durumlarda da internet taraması yapılarak, faaliyet konularına uygun tek ya da iki dilli dokümanlar temin edilerek de motor beslenebilmektedir. Bilgisayarla otomatik olarak çevirinin tamamlanmasından sonra çevirmenlerimiz aracılığıyla çevirisi yapılmış metinlerin son kontrolü yapılarak müşteriye teslim edilmektedir.

Motorun eğitilmesi için müşteriden temin edilen dokümanlar, sözleşme süresince çeviri büromuzun uhdesinde kalmakta, hiçbir şekilde başka bir müşteri için oluşturulmuş motorların eğitiminde kullanılmamakta, sözleşmenin sona ermesini müteakip müşteriye iade edilmekte ve çeviri büromuzun nezdindeki kopyaları imha edilmektedir.

 

 

 

Türkçe